Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Artykuły

Wszystkie artykuły znajdą Państwo poniżej.

Zastrzegam sobie prawo do subiektywnej oceny oraz pomyłki 😉

Sprzedajesz broń gładkolufową?

Jeśli sprzedajesz broń gładko lufową możesz wystawić ją całkowicie legalnie na Netgunie. Możesz to zrobić całkowicie za darmo. Zachęcam do wystawienia ogłoszenia.

Gdzie legalnie sprzedać Pistolet?

Jeśli chcesz sprzedać pistolet legalnie powinieneś wystawić ją na Netgunie. Portal jest całkowicie darmowy, zachęcam do wystawiania ogłoszeń.

Gdzie legalnie sprzedać rewolwer?

Jeśli masz na sprzedaż rewolwer i chcesz go sprzedać legalnie zachęcam do wystawienia go na Netgunie. Strona jest w pełni darmowa oraz ma dużą albo bardzo dużą bazę użytkowników. Sprzedajesz broń wystaw ją na netgunie.

Według mnie najlepszy dostawca Internetu w Dobrej.

W dobie pracy zdalnej i w odniesieniu do poprzedniego artykułu w którym opisałem, „czy warto zamieszkać w Dobrej„. Opiszę według mnie najlepszego dostawcę Internetu w Dobrej. Moim wyborem jest „Twój dostawca Internetu Awist”. Wszystko dzięki temu, że używają oni anten wysokiej jakości dzięki którym są wstanie dostarczyć niezwykle stabilne połączenie oraz świetnej ofercie. Dodatkowymi dużymi … Czytaj dalej „Według mnie najlepszy dostawca Internetu w Dobrej.”

Dla czego warto zamieszkać w Dobrej.

Dobra jest piękną miejscowością z dobrą infrastrukturą i lokalizacją. Wszystko dzięki swojej bliskości do Rabki, Nowego Targu, Limanowej i Nowego Sącza. Kolejną wielką zaletą jest to, że miejscowość jest bardzo spokojna, co w dzisiejszych czasach pandemii jest bardzo ważne. Nie możemy też przejść obojętnie obok cen nieruchomości. Można kupić tu dom w cenie małej kawalerki … Czytaj dalej „Dla czego warto zamieszkać w Dobrej.”


%d blogerów lubi to: